Zapisz się
na najbliższy kurs!
O naszej
szkole
Nasi Doradcy
Noszenia
System kształcenia
ClauWi

®

Cele

 

 1. Doradcy Noszenia
  Kształcimy Doradców Noszenia, którzy profesjonalnie przekazują Rodzicom wiedzę na temat zasad prawidłowego noszenia dzieci w chustach i innych miękkich nosidłach, a także w zakresie budowy oraz rozwoju kręgosłupa i bioderek małego dziecka. Dzięki swojej gruntownej wiedzy, Doradcy Noszenia ClauWi® zachęcają Rodziców do noszenia dzieci w chustach w sposób bezpieczny i świadomy (rodzice wiedzą na co powinni zwrócić szczególną uwagę). Doradca Noszenia Clauwi® towarzyszy Rodzicom w ich drodze. Czyni to wykorzystując swoją wiedzę fachową, ze zrozumieniem, przyjaznym nastawieniem i zawsze dopasowując się do indywidualnych potrzeb danego Rodzica.
   
 2.  Trenerzy Szkoły Noszenie ClauWi®
  Kształcimy Trenerów Szkoły Noszenia ClwuWi®, którzy przekazują swoją wiedzę Doradcom Noszenia oraz personelowi fachowemu w ich języku ojczystym z uwzględnieniem uwarunkowań kulturowych i panujących w danym kraju zwyczajów.
   
 3. Personel Fachowy/ grupy zawodowe
  Zdając sobie sprawę z tego jak ważną rolę odgrywa noszenie w wielu dziedzinach obejmujących dzieci z wyzwaniami rozwojowymi kształcimy personel fachowy: położne, pediatrów, pielęgniarki, przedszkolanki, rehabilitantów, fizjoterapeutów, masażystów itd. Kursy Doradców Noszenia ClauWi® stanowią dla tych osób logiczne i bardzo pomocne w pracy uzupełnienie kwalifikacji zawodowych.
   
 4. Współpraca ze specjalistami
  Celem Szkoły Noszenia ClauWi® jest międzynarodowa współpraca ze specjalistami, którzy w sposób pośredni oraz bezpośredni zajmują się problematyką noszenia dzieci w chustach. Efektem tej współpracy są nowe badania, odkrycia, publikacje itd.
   
 5. Standardy noszenia
  Szkołą Noszenia ClauWi® wraz ze swoimi Doradcami tworzy dobre standardy noszenia dzieci zdrowych oraz dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Szkoła wypracowuje również nowe metody dopasowując je do najnowszych badań i opracowań.
   
 6. Propagowanie
  Celem Szkoły Noszenia ClauWi® jest propagowanie idei noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich oraz idei Rodzicielstwa Bliskości na całym świecie. 
   
 7. Integrowanie
  Szkoła Noszenia ClauWI®  jest platformą do wymiany doświadczeń na temat noszenia dzieci i integruje osoby pracujące w tym obszarze.

Znajdziesz nas także na:

Copyright © 2010 ClauWi - Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja euMEDIA.pl | Hosting H4Y.pl