Zapisz się
na najbliższy kurs!
O naszej
szkole
Nasi Doradcy
Noszenia
System kształcenia
ClauWi

®

Opinie

Adriana Stąpor (kurs I  2017):Jestem świeżo po kursie, więc napiszę, o tym, co dla mnie znaczy Szkoła Noszenia Clau Wi póki jeszcze się we mnie żarzy... ;) A żarzy się porządnie, bo spotkanie z Izą i pozostałymi uczestniczkami to było prawdziwe ognisko wiedzy, nabywanych umiejętności, emocji, myśli i świadomości związanej z chustonoszeniem. Wybierając się na kurs, obawiałam się, że to będzie takie trochę "pitu pitu" , jakie to chusty są fajne... A tu niespodzianka - bardzo wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny, idealne proporcje między wiedzą teoretyczną, a praktycznymi ćwiczeniami, świetnie opracowane materiały szkoleniowe, no i imponujące zaplecze chustowo-nosidłowe. :) Byłam pod ogromnym wrażeniem tego, jak można wykazać maksimum elastyczności wobec uczestniczek, które są też młodymi mamami, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm szkolenia. Wysokie wymagania wobec przyszłych doradców, którzy swoimi nazwiskami mają reprezentować Clau Wi, a jednocześnie świetna, przyjacielska wręcz atmosfera spotkania. Mogę tylko powtórzyć dwie myśli, którymi podzieliłam się po ukończeniu kursu: po pierwsze to jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w moim życiu. :) A po drugie - to zaszczyt móc dołączyć do grona doradców Clau Wi.

 

Zuzanna Wasiukiewicz-Balkowska (kurs XI 2015):  Szkolenie na najwyższym poziomie. Instruktorka zawsze pomocna, nawet po zakończeniu szkolenia. Kurs obejmował wszystkie zagadnienia, które mnie interesują. Teraz z niecierpliwością czekam na możliwość kontynuacji i zdobywania nowej wiedzy.

Diana Wiśniowska-Krawczyk (kurs XI2016): Jako mama, która w temacie noszenia przeszła przez etap błądzenia, takie osoby jak Iza są jak światełko w tunelu. Poprzez cierpliwe omawianie zagadnień dotyczących noszenia, tłumaczenie filozofii i aspektów z noszeniem związanych oraz okraszanie tego poczuciem humoru, który rozładuje każde napięcie i stres związany z wiązaniem nawet te najmniej doświadoczone mamy, Iza pełni rolę doskonałego przewodnika i nauczyciela. Motywuje, zachęca. Kurs prowadzony przez szkołę ClauWi otwiera oczy na to, co daje taka bliskość. Jak bliskość, która jest motana w prawidłowy sposób, może pomóc nie tylko dziecku ale również rodzicom. To godziny praktyki, potu i łez ale również ogromnej satysfakcji z tego, co można poprzez to osiągnąć.

Diana Czajczyńska (kurs XI 2014): Jako młoda mama korzystałam z z usług doradczyń ClauWi, by nauczyć się wiązać w chustę swoją córeczkę i byłam pod wielkim wrażeniem ich wiedzy i umiejętności. W trudnościach tylko one potrafiły doradzić skuteczne rozwiązanie i wyjaśnić mi problem. Dlatego, gdy sama postanowiłam ukończyć kurs na doradcę noszenia, byłam pewna, że Szkoła ClauWi jest dobrym wyborem. I nie zawiodłam się! Sam kurs był pełen rzetelnej wiedzy dotyczącej rozwoju dziecka, każde zagadnienie było dokładnie zobrazowane na modelu kręgosłupa i poparte ćwiczeniami z własnym ciałem, dzięki czemu zdobyłam dużą świadomość zależości w pozycji dziecka i różnic w poszczególnych wiązaniach. Było też dużo praktycznej nauki z chustą, każdy uczestnik miał możliwość dokładnego dopracowania tego, co sprawia mu problem, wiązaliśmy chustę odwołując się zarówno do zdobytej wiedzy i omówienia kroków, jak i wyczucia i pamięci własnego ciała oraz uwagi na jego sygnały. Miałam też okazję przekonać się, że moje umiejętności wiązania zdobyte na konsultacjach u doradczyń ClauWi były bardzo dobre i bezbłędnie radziłam sobie z wiązaniami, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że Szkoła ClauWi doskonale szkoli swoich doradców.Kurs miał bardzo logiczną strukturę tak, żeby stopniowo zrozumieć coraz większe szczegóły, teraz jako doradca w taki sam przejrzysty sposób tłumaczę rodziciom zagadnienia związane z prawidłowym noszeniem, a do materiałów z kursu zaglądam do dzisiaj. Małe, kameralne grupy oraz bardzo ciepła i wspierająca atmosfera w czasie szkoleń dawały możliwość uczenia się od siebie nawzajem, pomagania i zdobycia wielu cennych rad i opinii nie tylko od trenerów Szkoły, ale także od innych uczestników, często noszących rodziców lub specjalistów w pokrewnych dziedzinach.

Muszę też przyznać, że po ponad dwóch latach od ukończenia kursu, Szkoła ClauWi cały czas daje mi możliwość nauki i rozwijania swojej wiedzy i warsztatu doradcy. Społeczność Szkoły jest ze sobą mocno związana i zintegrowana, mamy możliwość konsultowania ze sobą swojej pracy, pytania i ciągłych dyskusji. Organizowane są spotkania doszkalające, które uaktualniają i rozwijają wiedzę. Będąc doradcą ClauWi stale mam możliwość korzystać ze zbiorowego doświadczenia setek doradców, a także korzystania ze wsparcia trenerów Szkoły, do których mogę się zwrócić w każdym momencie i z każdą sprawą.

Zdecydowanie sam kurs jak i uczestniczenie w życiu Szkoły ClauWi jest dla mnie bardzo ubogacającym i rozwijającym doświadczeniem i bardzo dziękuję za prowadzenie w Polsce tak dobrej Szkoły Noszenia!

Dobrochna Moździerz (kurs XI 2016): Wiedza i doświadczenie trenerki - Izy - nie do przecenienia. Bardzo mądra kobieta, dzięki której, przy odrobinie dobrej woli i otwartego umysłu odbiorcy, można dowiedzieć się bardzo wiele, ale też wiele sobie poukładać i sporo zrozumieć. Sam kurs na doradcę noszenia nie polega wyłącznie na odbiorze, uczestnik ma możliwosc poczuc i zrozumiec, nie tylko istotę noszenia, ale także myslenie i odczuwanie rodzicow, a jesli jest na to otwarty - takze cos w sobie. Zeby nie było zbyt kolorowo - zdjęcie profilowe... widywałam ładniejsze :)

Anna Pożarlik (kurs I2017): Szkolenie prowadzone przez Ize otworzylo mi oczy i umysł na calą istote noszenia. Zrozumialam i poczulam na sobie pozycję dziecka, poznałam triki ktore ulepszyly mój system wiązania ale i zmieniłam myślenie o samej szkole i jej podejsciu do rodziców i noszących. Jednym slowem, Iza, zmieniłaś moje życie na lepsze :D 

Agata Rokosz (kurs III2015): Pełen profesjonalizm, mnóstwo wiedzy, ciągła weryfikacja swoich umiejętności i superwizja dla czynnych doradców. Informacje przekazane podczas kursu opierają się na nauce, fizjologii i psychologii dziecka. Kurs dla doradcy to czas wartościowy i wykorzystany w 200 procentach.

Aleksandra Gabor (kurs X 2015): Uczyłam się od ClauWianki i sama zapragnęłam nią zostać. Szkolenia tej szkoły to nie tylko technika, ale i budowanie kompetencji społecznych. Cudowna atmosfera i nieocenione wsparcie poszkoleniowe.

Agnieszka Ciupa (kurs III 2015): Blisko dwa lata temu zdecydowałam się wybrać Szkołe ClauWi. Kurs mam w pamięci do dziś a sposób w jak trenerka Iza przekazuje wiedzę, jej podejscie do uczestników sprawia, że nauka jest czystą przyjemnością. Możliwość regularnego kontaku ze społecznością doradców ClauWi jak również z Izą, którą zapewnia Szkoła ClauWi pozwala na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz konsultowanie pojawiających się wątpliwości. Każdemu kto szuka kursu- szczerze polecam! Dziękuję !

Justyna Starzyk (kurs VI 2016): Jeśli zastanawiacie się nad kursem na doradcę noszenia, to szczerze polecam wybranie Szkoły Noszenia ClauWi.

Podczas kursu można zdobyć wiedzę odnośnie rozwoju fizycznego małego człowieka, korzyściach noszenia czy też zasad prawidłowego i bezpiecznego noszenia. To, co było dla mnie bardzo wartościowe to rozłożenie wiązań na czynniki pierwsze, tak, aby dokładnie zrozumieć ich wpływ na dziecko i na osobę noszącą.

Dodam, że Szkoła ClauWi to nie tylko kilkudniowy kurs, to grupa zrzeszająca doradców, na których zawsze można liczyć - wesprą zarówno profesjonalną wiedzą, jak i dobrym słowem. Fajnie znaleźć się w ich gronie!

Anna Kuc (kurs III2017):Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu szkolenia dla doradców noszenia ClauWi. Jako lekarz zdecydowanie pozytywnie oceniam treści dotyczące rozwoju dziecka i anatomii. Odpowiednio dużo czasu poświęca się też na naukę wiązań. Kończąc kurs doradca jest wyposażony w umiejętności manualne, wiedzę oraz znajomość zasad jak powinna przebiegać dobra konsultacja. Byłam do tej pory uczestniczką licznych kursów na różny temat i niejeden raz miałam poczucie, że temat był ledwie zaczęty, a do wdrożenia do w praktykę jeszcze daleka droga. Tu jest zupełnie inaczej. Doradcy po kursie są gotowi by wyjść ze swoimi umiejętnościami do rodziców chcących nosić dzieci. Jestem również pod wrażeniem prowadzącej Izy Banach-Kubik. Rzadko się spotykaosobę, która potrafi być asertywna, rzeczowa i uprzejma jednocześnie. Polecam kurs gorąco, również profesjonalistom.

Znajdziesz nas także na:

Copyright © 2010 ClauWi - Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja euMEDIA.pl | Hosting H4Y.pl